Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarkiAkceptuję

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Plac Niepodległości 1, 22-100 Chełm
tel: 82 562-76-97
fax: 82 562-76-68

email: luch@praca.gov.pl

2013-11-24

Zasady korzystania z systemu rejestracji i rezerwacji terminu rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie - rejestracja przez internet

 

Zasady korzystania z systemu rejestracji i rezerwacji terminu rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie
Szanowni Państwo, w celu podniesienia jakości obsługi naszych Klientów oraz realizując zapisy rozporządzenia w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie uruchomił możliwość rejestracji w przypadku osób posiadających ważny podpis kwalifikowany lub profil zaufany lub prerejestracji wraz  z rezerwacją terminu rejestracji za pośrednictwem internetu.
Planujesz swój czas i nie lubisz tracić go na zbyt długie oczekiwanie, wypełnij formularz prerejestracji i umów się do rejestracji przez internet lub wypełnij formularz rejestracji i zarejestruj się w Urzędzie z wykorzystaniem podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego bez potrzeby wizyty  w Urzędzie.


 

Wystarczy kilka kliknięć a zaoszczędzisz swój czas.
Jeśli nie posiadasz podpisu kwalifikowanego kliknij: >>>>>
Jeśli posiadasz podpis kwalifikowany kliknij: >>>>>

Zapoznaj się krok po kroku z zasadami rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmie


 

Ogólne zasady dotyczące rejestracji:
1.Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie rejestruje osoby zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie miasta Chełm i powiatu chełmskiego oraz osoby nieposiadające żadnego zameldowania i zamieszkujące na terenie miasta Chełm i powiatu chełmskiego.
2.Rejestracja osób bezrobotnych nieposiadających podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego ePUAP następuje w terminie wyznaczonym przez system po przedłożeniu dokumentów pracownikowi Urzędu i złożeniu oświadczeń.
3.Rejestracja osób bezrobotnych 
następuje w dniu wypełnienia formularza i złożenia ważnego podpisu kwalifikowanego lub podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP po weryfikacji złożonych dokumentów przez pracownika Urzędu.
W przypadku zaistnienia wątpliwości lub braku wymaganych przez Urząd dokumentów, Urząd wezwie osobę do uzupełnienia dokumentów.


 

WAŻNE: Warunki jakie należy spełnić aby uzyskać status osoby bezrobotnej i prawo do zasiłku określone są w "Informacji dla bezrobotnych" zamieszczonej na naszej stronie www.pupchelm.pl w zakładce - "Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy". Prosimy o zapoznanie się z treścią wspomnianej informacji przed dokonaniem rezerwacji terminu do rejestracji, co pozwoli Państwu na zaoszczędzenie czasu i właściwe przygotowanie niezbędnych dokumentów.

Liczba wyświetleń: 14290

Artykuł dodany przez: PUP Chełm

Artykuł zredagowany przez: Szychiewicz Leszek

Projektowanie stron: mescaldesign.pl
Książka adresowa Klawisze dostępu Zadaj pytanie